Woodster LH 52

Otáčky
2850 ot/min
46 kg

• , zakoupeno v KASA.cz

• Jednoduchá obsluha, v pohodě zvládá i žena.

Vřele doporučuji.Obsluhu zvládá i žena.

• , zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• Nevím, objednal jsem si LH52 Vario a byl mi doručen LH52 v poškozeném stavu. Neštípal jsem na něm.
    • Neznám

Vypadalo to jako dobrá koupě. V popisu výrobku bylo, že je produkt vybaven posuvem na velikost štípaného dříví. Posuv na něm nebyla ještě mi přišel poškozen.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Štípačka je snadno ovladatelná a lehce přenosná.
    • Rozštípe i celkem velká polena.
    • Při štípání se pomalu uvolňují šrouby, je třeba je dotahovat.Problémem jsou sukovitá polena.

Výrobek mám jen krátce a není ještě dokonale prověřen.
    Přesto mohu říci, že mi hodně ulehčuje práci.

Výkon
46 kg

WOODSTER LH 52 VARIO štípač na dřevo 5t

• Technické údaje WOODSTER LH 52 VARIO:Motor: 230 V/50 Hz
  • Příkon: 2 200 W
  • Počet otáček: 2 850 ot/min.
  • Štípací tlak: 5 t
  • Rychlost štípání: 3,33 cm/s
  • Rychlost zpět: 5,71 cm/s
  • Průměr polena: max. 25 cm
  • Délka polena: max. 52 cm
  • Rozměry stroje: 950x270x500 mm
  • Hmotnost: 46 kg

WOODSTER LH 52 VARIO štípač na dřevo 5t

Pokud rádi používáte krb nebo používáte dřevo na vytápění své chalupy nebo domku, horizontální štípač na dřevo Woodster se Vám stane neocenitelným pomocníkem. S lehkostí naštípe i čerstvé dřevo rychlostí až 100 polen za hodinu. Pracuje tiše a na rozdíl od klasické sekery i naprosto bezpečně, protože obouruční ovládání stroje vylučuje jakoukoliv možnost úrazu. Stroj vyžaduje pouze minimální údržbu a navzdory svým kompaktním rozměrům vyvine vysoký tlak až 5 tun a zpracuje polena dlouhá až 52 cm. Má pojistku uvolnění polena při výpadku proudu a díky držadlům a kolům je také plně mobilní. Unikátní v této cenové kategorii je rovněž vysoce kvalitní štípací klín z kované oceli a velmi stabilní konstrukce, která zabraňuje kroucení stroje i při využití maximálního provozního tlaku. Štípač je vybaven systémem VARIO, což v praxi znamená, že si můžete nastavit dráhu pístu podle délky polena a nemusíte tak pokaždé čekat, až se píst vrátí do nejzazší polohy. Dají se tak ušetřit až desítky procent času. Stroj se dodává s velmi praktickým podstavcem, který umožňuje práci i v pohodlnější vzpřímené poloze.

• Nazdar lidi, jestli vám mohu doporučit, tak tuto značku rozhodně NE. Během jednoho roku dvakrát něco prasklo u pístu a vytékal olej. Druhou reklamaci neuznali a za opravu požadují 2500 kč.

rozhodně nebrat.Jednání ze strany reklamačního technika neohleduplné

• , zakoupeno v KASA.cz

• Jednoduchá obsluha, v pohodě zvládá i žena.

Vřele doporučuji.Obsluhu zvládá i žena.

• poměr cena,výkon
    • horší dílenské zpracování

Co jsem potřeboval to jsem poštípal. Mám ho tři roky naštípáno cca 20metrů. Zvládne i velké průměry, ale do 35cm délky. Ale chce to trpělivost. Sem tam se někde uvolní šroubek, ale na samotný štípací mechanizmus to nemá vliv.

• , zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• Neznám

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Štípačka je snadno ovladatelná a lehce přenosná.
    • Rozštípe i celkem velká polena.

Výrobek mám jen krátce a není ještě dokonale prověřen.
    Přesto mohu říci, že mi hodně ulehčuje práci.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• zvládne i větší průměr než je v prospektu

po úrazu nemohu štípat sekerou,.toto je výborné řešení,ovládání i pro problémy mojí osoby s pravou rukou bez problému.PRACUJE RYCHLE BEZ NÁMAHY a to je to hlavní

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Jednoduchá obsluha, cenová dostupnost, přiměřený výkon.
    • Zatím jsem nezjistil

Na celkové hodnocení je brzo. Zatím zařízení pracuje dobře. Důležitá je životnost, tudíž spolehlivost a výkonnost i po určitém čase používání.

• , zakoupeno v Nářadí-Vítek

• Velmi dobrá nabídka
    • Noc nemám

Vybtala jsem ho prto, že je v současné době nutností.
    Je využíván na 100%
    Doporučuji ostatním.

• , zakoupeno v Nářadí-Vítek

• jednoduché ovládání a umístění ve výšce stolu.

Prostě je podle mých představ.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Silný, stojánek v ceně.
    • Hodila by se regulace dojezdu pro zrychlení štípání kratších polínek

Stojánek, velikost, cena ve srovnání s jinými alternativami