Powerlog 8t

105 cm
104 kg

Perfektní pomocník

• , zakoupeno v Mountfield

• Je to velký pomocník, zatím jsem nenarazil na špalek, se kterým by si stroj neporadil.
    • Zatím jsem nenašel.
  • , zakoupeno v Mountfield

• Se štípačkou jsem zatím pracoval v součtu 8 hodin a za tuto dobu můžu vyjádřit maximální spokojenost. Jsem rád, že jsem nekoupil malou horizontální štípačku, o které jsem původně uvažoval. Špalky o průměru 33 cm (smrk) zvládla "osmitunka" hravě. Od předchozích recenzentů jsem se poučil v tom, že jsem pracovní místo předem vydláždil a nemám problémy s přemisťováním štípačky.
    • Líbí se mi velmi praktické řešení přehození fází za účelem nastavení správnosti otáček motoru.
    • PLASTOVÁ hlavice šroubu přídavného křížového nože již visí na vlásku. Toto řešení kritizovala většina uživatelů štípačky přede mnou a nechápu, že dodavatel nedostatek nevyřešil ani po létech. Jakoby se tímto problémem vůbec nezabýval. Je to škoda. Snad to bude jediná vada na kráse jinak velmi pěkného stroje.

Je to výkonný pomocník s komfortním a bezpečným ovládáním.

Max délka polena
105 cm
104 kg

Vertikální hydraulická štípačka Powerlog 8t – bezkonkurenční poměr ceny, výkonu a prémiové kvality. Štípačka Powerlog 8t konstrukčně vychází z oblíbené „šestitunky“ a rozvíjí její výkonové parametry. Tlak 8 tun rozpůlí či rozčtvrtí polena o průměru až 35 cm a v rozpětí délky 30 až 105 cm. Tato štípačka dřeva je ideální volbou pro všechny, kteří pravidelně přitápějí v krbu či krbových kamnech, ale i pro ty, kteří dřevo využívají jako primární zdroj tepla. Třífázový elektromotor této štípačky účinně zabraňuje výpadkům elektrického proudu.

Perfektní pomocník

• Zatím jsem nenašel.
  • , zakoupeno v Mountfield

Je to výkonný pomocník s komfortním a bezpečným ovládáním.

• , zakoupeno v Mountfield

Obsluhu zvládne i starší člověk.

• , zakoupeno v Mountfield

• Jednoduchá obsluha a bezpečnost práce.

Štípačka 8t je dostačujicí svým výkonem pro štípaní dřeva
    jsem plně spokojen

• , zakoupeno v Mountfield

• ohromná úspora fyzické síly a času
  • , zakoupeno v Mountfield

• jednoduchá obsluha, snadná práce

výborný poměr kvality a ceny

• , zakoupeno v Mountfield

• jednoduchá naprosto bezpečná obsluha
  • , zakoupeno v Mountfield

Přesto, že je výrobek čínské produkce, pracuje zatím spolehlivě, ke kvalitě nemám výhrady.