Hecht 637

25 cm
43 kg

• , zakoupeno v HECHT

• Kvalitní a levné

Tento produkt doporučuji.Je od známé firmy,kvalitní a levný.Práce s ním je bezproblémová a rychlá.

• , zakoupeno v iZelezarstvi

• český výrobek,v kolečkách ložiska,vcelku silná a vůbec HECHTY jsou dobrý mašinky(mám několik strojů této značky)
    • nevím

zatím naštípala 10 metrů a šlape

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• velmi dobře se s ním pracuje, pro domácí použití ideální, vysoká výkonnost, jsem spokojen
    • vypínač po pravé straně bych přendal na ovládání ze shora. Při delší práci bolí rameno

velmi doporučuji

37 cm
Max průměr polena
25 cm
43 kg

Vytápění dřevem se stává stále větším trendem. Přináší to nejen výhody ekonomické, krb nebo krbová kamna jsou i velice estetickým a praktickým doplňkem domovů. S tím se ovšem občas nevyhnete problému nutnosti naštípat dřevo. Zacházení se sekerou vyžaduje nejen spoustu energie, ale také jistou zručnost a praxi. Pokud sekeru skutečně dobře neovládáte, může být štípání i značně nebezpečné. Elektrický štípač HECHT 637 změní štípaní dřeva z nebezpečné a namáhavé práce na bezpečnou zábavu. O pohon se stará elektrický motor s příkonem 1500 W, který dokáže díky hydraulice vyvinout mezi dorazem a štípacím klínem tlak až 4 tuny. Díky tomu je s tímto štípačem možné naštípat polena do délky 37 cm. Hmotnost celého štípače činí poměrně příjemných 43 kg. Pro snadnou přepravu je štípač opatřen i dvojicí kvalitních kol a rukojetí. Elektrická štípačka HECHT637 je dodávána bez hydraulického oleje.     Parametry Maximální délka dřeva (mm) 370 Maximální tlak (t) 4 Motor Elektrický 230 V/ 50 Hz Typ pohonu Elektrický motor Příkon (W) 1500 Hmotnost (kg) 43 Maximální průměr dřeva (mm) 250

• , zakoupeno v HECHT

• Kvalitní a levné

• , zakoupeno v iZelezarstvi

• nevím

zatím naštípala 10 metrů a šlape

• Výborný pomocník,který ulehčí práci!!
    • Dne 17.5. 2013 jsem ji zakoupil ve Werco Opava a k dnešnímu dni už zvládl 10 prostorových metrů!! ( smrk,jedle.modřín,borovice ). Max.průměr palivovky 15 cm.
    • Zatím větší průměry jsem nezkoušel. A spotřeba hydr.oleje na to množství dřeva cca 0.3 L. Už mám i objednaný na tento typ 4 ramenný štípací klín,takže ve finále to více zrychlí práci!!
    • Nelze nic vytknout!!

Super prácička s tímto produktem!!
    Vřele doporučuji pro domácí využití!!

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

velmi doporučuji