Güde DHH 1050/8 TC

128 kg

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vyzkoušel jsem štípačku asi na 3m3 a jsem spokojen

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• kvalitní provedení
    • dobrý výkon
    • nic jsem zatím nenašel

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• jako jediná značka má široký štípací klín což dřevo velice dobře
    • rozděluje a velice zřídka scela neoddělí
    • špatné a zdlouhavé ovládání navíc nepřesné usazení špalku a u slabých nesevření,při štípání metrové délký krátký pojezd nože a
    • nerozdělení špalku

40 cm
128 kg

Štípač dřeva DHH 1050/8 TC, GÜDE

Popis produktu:

Robustní konstrukce, štípací nůž ze speciální oceli C40, všechny ocelové součásti s práškově galvanickým nátěrem. Dvouruční ovládání štípání dřeva s bezpečnostními madly. Vlastní štípací stůl má dvě možnosti nastavení podle délky štípaného dřeva. El. spínač a zástrčka s podpěťovou ochranou, čtyřstranné vedení štípacího sloupu nahoře a dole. Velká transportní kola. Patentovaný systém štípání pomocí hydrauliky. Jakostní speciální hydraulický elektromotor. Hydraulický olej HLP 46 (viskozita 40-50). Ke štípači je dodáván ZDARMA štípací kříž.

ÚDRŽBA: zavčas měnte hydraulický olej, podle používání. Po každém štípání očištěte vodící sloup od pilin, a slabě ho potřete vodním mazacím tukem (např. Mogul LW 2-3).

Parametry produktu:

Max. délka štíp. dřeva (se štípacím křížem): 1020 mm

Max. délka štíp. dřeva (bez štípacího kříže): 1040 mm

Při použití štípacího stolu: cca 540 mm

Velikost stolu (cca): 350 x 270 mm

Rychlost chodu vpřed: 5 cm / sek.

Rychlost chodu vzad: 10 cm / sek.

Celkové rozměry (V x Š x H) v mm: 1540 x 600 x 900 mm

Hmotnost (cca): 128 kg

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

vyzkoušel jsem štípačku asi na 3m3 a jsem spokojen

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

jsem spokojená

• , zakoupeno v SVARTOP CZ

• zatím vše
    • zatím nic

Jako bývalý pracovník inspekce jakosti a tudíž se považuji za odborníka hodnotím štípačku kladně.Obsluha dobrá.Pouze návod trochu vylepšit

• , zakoupeno v SVARTOP CZ

usnadní spustu dřiny

• tichý chod
    • dostačující výkon pro domácí používání
    • páky s ručním ovládáním - nepraktické (bezpečné)

předěláno na nožní ovládání - nutno dávat pozor na ruce
    ale práce je potom rychlejší

• , zakoupeno v ZAHRADACB.CZ

• po prvním vyzkoušení splnila očekávání,

produkt jsme vybrali na základě doporučení známého, snadná obsluha, ostatním doporučuji

• , zakoupeno v ZAHRADACB.CZ

• cena, způsob dopravy - zdarma

výrobek jsme si vybrali z veliké škály nabídek a tahle byla nejpřijatelnější - cenově i parametry
    štípač může ovládat klidně i žena
    doporučuji - velká úspora času
    Určitě si při příštím nějakém nákupu v první řadě prohlídnu tento obchůdek.

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

co se naštípe v ruce za tři dny, tak teď za den